Ride and live today maintenance is the key of reliability Book a service

Evine hoş geldiniz,
Motosikletler "Strokerz"

için bir Motosiklet Servisi, Onarım ve Yedek Parça arıyorsanız
Harley Davidson, Victory, Indian, Triumph, KTM, Yamaha, Honda, BMW, Suzuki, Ducati, Choppers ve diğer özel motosikletler
doğru yere geldiniz.

0
üyeler
0
yedek parça montajı
0
KM sürüş
Our Services

Biz ne yapıyoruz

Lastiklerle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Strokerz ME birden fazla tedarikçi ile ortaktır ve Dunlop, Michelin, Metzeler, Pirelli, Bridgestone ve benzeri her markanın lastiklerini en iyi fiyatlarla tedarik edebiliriz.

Orijinal parçalar genellikle pahalıdır; after market tedarikçileri bu noktada devreye girer. Avrupa ve ABD’den büyük ve pazar sonrası satıcıların tedarikçileri ile bağlantı kurduk. Motosikletiniz için sahip olmak istediğiniz tüm pazar sonrası parçaları tedarik edebilir ve takabiliriz.

Motosiklette elektronik arıza zor bir alandır. Bu, sorunu çözmek için sorunun net bir şekilde teşhis edilmesini gerektirir. Her türlü elektrik sorununu bulup çözebilir ve motosikletinizi tamamen hassas ve kaliteli bir şekilde yeniden bağlayabiliriz.

Motosikletiniz için yeni bir görünüme mi yoksa sadece bir rötuşa mı ihtiyacınız var? Seçkin hava fırçası sanatçılarımız bunu en iyi kalitede ısıya dayanıklı boyalar kullanarak yapıyor. Ayrıca imalat, kromlama ve karartma da yapıyoruz.

Motosikletiniz kir ve tozdan dolayı eski ve kullanılmış mı görünüyor? Harika bir normal yıkama veya buharlı yıkama yapmak için atölyemizi ziyaret edin ve yepyeni gibi parlaması için cilalayabiliriz.

Strokerz ME servis ve onarımı tüm motosiklet marka ve modellerini kapsar. Piyasadaki dokuz yılı aşkın deneyimimizle, tüm servis ve onarım gereksinimleri için tam eğitimli ve donanımlıyız.

BAE’de birçok sigorta şirketiyle çalıştığımız için, sigorta taleplerini herhangi bir sorun yaşamadan alma konusunda iyi bilgiye sahibiz. Her türlü sigorta onarımını teklif edebilir ve üstlenebiliriz.

BAE’nin popüler Chopper’larının ve özel motosikletlerinin birçoğunu inşa etmiş ve monte etmiş olarak, özel motosikletlerin ve Chopper’ların teşhis, onarım ve bakımında otoriteyiz.

We support all brands

Ramazan İndirimi

Kutsal ay boyunca

Days
Hours
Minutes
Seconds

Bizi İzleyin
Eylem

daha fazla fotoğraf ve video

Motosikletinizi seviyor musunuz?
Strokerz Garage'ı ziyaret edin!
also

ne sunuyoruz

Bir kaskın boyanması

Bir kaskı boyamak, kişiliğinizi ve stil anlayışınızı ifade etmenin harika bir yoludur. Bu önemli güvenlik ekipmanını çekici bir aksesuara dönüştürebilir. İster rengini değiştirmek, ister belirli unsurlar eklemek veya orijinal görünümünü geri kazandırmak isteyin, profesyonel motosiklet boya teknisyenlerimiz iki tekerlekli aracınızı yeniden şık hale getirmek için sizinle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor.

Tam Hizmet

Büyük ve küçük bakım sorunlarınızı çözmekte usta, profesyonel ve güler yüzlü teknisyenlerle tam hizmet. Motosikletinizin ister küçük bir ayara ister tam bir revizyona ihtiyacı olsun, motosikletinizin yeni gibi sürmesini sağlamak için bize güvenebilirsiniz

Özel motosiklet

Zengin deneyimimizle, size yardımcı olmak için bilgi ve uzmanlığımızla eksiksiz bir özel motosiklet yapım hizmeti sunabiliyoruz

Diag4bike

DYNO TEŞHİSLERİ

Sizin için almamıza ve bakımını yaparak geri vermemize izin verin

Teslim alma ve bırakma hizmeti
ücretsiz
do you have questions?
do not wait, let’s talk

Copyright © 2022. All Rights Reserved

 

Strokerz ME
Add to cart