StrokerzME Motorcycles LLC

doğmuş bir şirket
Motosiklet sevgisinin

2012 yılında küçük bir yan kuruluş olarak kurulan Strokerz ME, şu anda Harley Davidson, Indian, Triumph, Victory ve tüm V-Twin motosikletlerin yanı sıra özel yapım chopper’larla ilgilenen BAE’nin önde gelen motosiklet atölyesi haline geldi. Yamaha, Ducati, KTM ve BMW gibi spor modeller üzerinde de çalışıyoruz

Abu Dabi, Mussafah’ta bulunan atölyemiz, BAE’deki motosiklet sahiplerinin bakım ve onarım için atölyemize gelmelerine ev sahipliği yapmaktadır.

Motosikletinizin servis ve onarımı için en yeni makine ve aletlerle donatılmış durumdayız. Tesislerimize en son katılan ürün ACTIA dynojet. Bu da bizi BAE’de dynojet kullanarak motosiklet teşhisi yapan ve performansı artırmak için ayarlayan tek motosiklet atölyesi yapıyor. Teknisyenlerimiz uzun yıllara dayanan sektör deneyimine sahiptir ve motosikletinizle ilgilenmek için profesyonel olarak kalifiye ve bilgili hale getirilerek eğitilmiştir.

Tamir ve servis hizmetlerinin yanı sıra her türlü motosiklet yedek parça ve aksesuarlarının tedarik ve dağıtımını da yapmaktayız. Avrupa ve ABD’de büyük tedarikçilerimiz var. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirtmek ve biz sizin için bulacağız.

biz ne tuttuk
bisiklet hakkında sevilen

services

ne sunuyoruz

0
Mutlu Müşteri
0
Motor
0
Atölyede onarımlar
0
Toplam KMS bakımı
Our Services

Ne yapabiliriz

Lastiklerle ilgili sorun mu yaşıyorsunuz? Strokerz ME birden fazla tedarikçi ile ortaktır ve Dunlop, Michelin, Metzeler, Pirelli, Bridgestone ve benzeri her markanın lastiklerini en iyi fiyatlarla tedarik edebiliriz.

Orijinal parçalar genellikle pahalıdır; after market tedarikçileri bu noktada devreye girer. Avrupa ve ABD’den büyük ve pazar sonrası satıcıların tedarikçileri ile bağlantı kurduk. Motosikletiniz için sahip olmak istediğiniz tüm pazar sonrası parçaları tedarik edebilir ve takabiliriz.

Motosiklette elektronik arıza zor bir alandır. Bu, sorunu çözmek için sorunun net bir şekilde teşhis edilmesini gerektirir. Her türlü elektrik sorununu bulup çözebilir ve motosikletinizi tamamen hassas ve kaliteli bir şekilde yeniden bağlayabiliriz.

Motosikletiniz için yeni bir görünüme mi yoksa sadece bir rötuşa mı ihtiyacınız var? Seçkin hava fırçası sanatçılarımız bunu en iyi kalitede ısıya dayanıklı boyalar kullanarak yapıyor. Ayrıca imalat, kromlama ve karartma da yapıyoruz.

Motosikletiniz kir ve tozdan dolayı eski ve kullanılmış mı görünüyor? Harika bir normal yıkama veya buharlı yıkama yapmak için atölyemizi ziyaret edin ve yepyeni gibi parlaması için cilalayabiliriz.

Strokerz ME servis ve onarımı tüm motosiklet marka ve modellerini kapsar. Piyasadaki dokuz yılı aşkın deneyimimizle, tüm servis ve onarım gereksinimleri için tam eğitimli ve donanımlıyız.

BAE’de birçok sigorta şirketiyle çalıştığımız için, sigorta taleplerini herhangi bir sorun yaşamadan alma konusunda iyi bilgiye sahibiz. Her türlü sigorta onarımını teklif edebilir ve üstlenebiliriz.

BAE’nin popüler Chopper’larının ve özel motosikletlerinin birçoğunu inşa etmiş ve monte etmiş olarak, özel motosikletlerin ve Chopper’ların teşhis, onarım ve bakımında otoriteyiz.

Sizin için almamıza ve bakımını yaparak geri vermemize izin verin

Teslim alma ve bırakma hizmeti
ücretsiz
do you have questions?
do not wait, let’s talk

Copyright © 2022. All Rights Reserved

 

Strokerz ME
Add to cart